Warning: Use of undefined constant EOF - assumed 'EOF' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_erm-kntu-kr_97f76b36/http/content/ABITUR.inc.php on line 56 Шановний абітурієнте!

Шановний абітурієнте!

Зроби правильний вибір, забезпеч своє успішне майбутнє вже сьогодні.
Факультет будівництва та транспорту і кафедра експлуатації та ремонту машин відкриті для Вас.

Кафедра експлуатації та ремонту машин проводить підготовку за спеціальностями:

Умови вступу

У зв’язку з військовим станом, що запроваджений по всій території України, відбулися певні зміни в порядку проведення та термінах вступної кампанії 2022 року, а саме:

- для вступу для здобуття освітнього ступеня Бакалавр спеціальностей 208 «Агроінженерія» (Технічний сервіс), 274 «Автомобільний транспорт» та 275 «Транспортні технології (автомобільний транспорт)» для випускників шкіл та коледжів:
1. ЗНО скасовано!
2. Запроваджено Національний мультипредметний тест (НМТ), що складається з трьох блоків питань – Українська мова, Математика та Історія України. Кожен блок по 20 питань, тривалість тестування – 120 хв.
3. Особи, що реєструвалися на початку року для складання ЗНО, автоматично перереєстровані для складання НМТ. Зверніть увагу! – На даний момент Ви повинні отримати СМС-повідомлення з логіном і паролем до особистого кабінету, в якому потрібно підтвердити наміри участі в тестуванні та обрати місто в якому ви будете його проходити. Якщо Ви реєструвалися і не отримали СМС-повідомлення, то необхідно звернутися на гарячу лінію Українського центру оцінювання якості освіти (https://testportal.gov.ua).
4. Особи, що не реєструвалися для складання ЗНО/НМТ або не підтвердили наміри участі зможуть зареєструватися на додаткову сесію НМТ на сайті Українського центру оцінювання якості освіти ( https://testportal.gov.ua) з 10 по 20 червня 2022 р. і після успішного тестування претендувати на місця державного замовлення.
5. Випускники шкіл можуть вступати на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб (контракт) без НМТ!
6. Випускники коледжів для вступу за будь-якою формою фінансування подають результати НМТ (або ЗНО 2019-2021 рр.)
7. Реєстрація електронних кабінетів з 1 липня до 31 жовтня 2022 року.
8. Початок прийому заяв та документів на базі повної загальної середньої освіти http://erm.kntu.kr.ua/pzso.html
9. Початок прийому заяв та документів на базі ОКР молодшого спеціаліста, ОПС фахового молодшого бакалавра, ОС молодшого бакалавра для здобуття ступеня бакалавра – http://erm.kntu.kr.ua/abit-bak.html

- для вступу для здобуття освітнього ступеня Магістр спеціальностей 208 «Агроінженерія» (Технічний сервіс сільськогосподарської техніки), 274 «Автомобільний транспорт», 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» на основі освітнього ступеня Бакалавр (ОКР Спеціаліст, ОС Магістр):
1. ЄВІ скасовано!
2. Вступ на бюджетну форму фінансування та за кошти фізичних або юридичних осіб (контракт) відбуватиметься лише за внутрішнім фаховим випробуванням!
3. Реєстрація електронних кабінетів з 1 серпня по 31 жовтня 2022 року.
4. Початок прийому заяв та документів на базі ступеня бакалавр http://erm.kntu.kr.ua/abit-mag.html
5. Початок прийому заяв та документів на основі здобутого ОКР спеціаліста або рівня магістра за формами навчання – http://erm.kntu.kr.ua/abit-mag.html

Мотиваційний лист є обов’язковим при подачі електронної заяви для всіх вступників. Заяви без мотиваційного листа будуть анульовані.

Національний мультипредметний тест (НМТ) можна скласти як на території України (крім тимчасово окупованих територій) так і в країнах Європи (39 міст у 23 країнах). Детальна інформація на сайті Українського центру оцінювання якості освіти - https://testportal.gov.ua

Строки прийому заяв та документів - http://www.kntu.kr.ua/?view=abitur&id=23

Приклад мотиваційного листа
208 – «Агроінженерія» (Технічний сервіс)
274 – «Автомобільний транспорт»
275 – «Транспортні технології (автомобільний транспорт)»


Відповідальний за зв’язок з абітурієнтами:

Бевз Олег Вікторович (тел.: 050 487-32-48)

e-mail: oleg_bevz@ukr.net

© 2023 KNTU