Співпраця з працедавцями та іншими організаціями

ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Колектив кафедри експлуатації та ремонту машин займається волонтерською діяльністю та активно співпрацює з військовими, зокрема викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри допомагають в ремонті військових автомобілів. Так, колектив кафедри ЕРМ університету відновив та подарував 34-му мотопіхотному батальйону «Батьківщина» (назва при формування – батальйон територіальної оборони «Кіровоград-2») повнопривідну вантажівку УАЗ-3303.

Згодом викладачі та студенти кафедри ЕРМ допомогли відремонтувати ще два авто: командирський позашляховик УАЗ-469 та фургон УАЗ-452. Відтоді співпраця між кафедрою експлуатації та ремонту машин ЦНТУ та військовими 34-го ОМпБ стала регулярною.

Інформація про співпрацю кафедри ЕРМ з військовими публікувалася в інтернет виданнях

Представники ЦНТУ відремонтували ще один автомобіль для військових
Представники ЦНТУ відремонтували позашляховик для військових

Не так давно військові попросили університет допомогти відремонтувати ще один позашляховик УАЗ-469. Звісно, ремонтували автомобіль на базі кафедри ЕРМ за сприянням адміністративно-господарської частини університету. В лабораторії спеціалісти кафедри, фахівці кафедри виконали капітальний ремонт двигуна та відновили боєздатність автомобіля.

Співробітники кафедри ЕРМ також відремонтували та відрегулювали карданні передачі переднього та заднього ведучих мостів машини, замінили частину елементів трансмісії та інше. Деякі деталі та вузли нам надали військові, деякі деталі кафедра вишукувала сама, використовуючи для цього власні ресурси.

Значну частину робіт по капітальному ремонту автомобіля виконав провідний інженер кафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ Віталій Горєв.

У відповідь на допомогу у відновленні та ремонті техніки командування 34-го мотопіхотного батальйону відзначило колектив кафедри грамотою, яку восени минулого року було вручено завкафедрою експлуатації та ремонту машин доценту Магопцю Сергію Олександровичу.

Грамоти та подяки

Участь у загальнонародній справі допомоги Збройним Силам України – вияв патріотизму колективу в цілому, кожного, хто зробив матеріальний внесок, зокрема, отже, й надалі колектив кафедри не стоятиме осторонь реальної допомоги військовим.

© 2023 KNTU