Перша кураторська година 2023-2024 навчального року

На початку нового навчального року у Центральноукраїнському національному технічному університеті відбулася традиційна «Година куратора», метою якої було надання першокурсникам розширеної інформації про наш навчальний заклад та особливості організації й проведення навчального процесу. Перед студентам, які вперше цього року почали навчання в університеті, виступили керівник Центру з виховної роботи доц. Олег БЕВЗ та провідний фахівець центру Микола ПАШИНСЬКИЙ, які проінформували здобувачів про завдання, що реалізуються центром та діяльність Студентської ради, формування якої зараз відбувається.

На початку нового навчального року у Центральноукраїнському національному технічному університеті відбулася традиційна «Година куратора», метою якої було надання першокурсникам розширеної інформації про наш навчальний заклад та особливості організації й проведення навчального процесу.

Директор бібліотеки ЦНТУ Вікторія Євміна розповіла першокурсникам про університетську систему контролю академічної доброчесності здобувачів освіти, про засоби та програми, які використовуються в навчальному процесі з метою дотримання принципів академічної доброчесності.

Захід проводився у Актовій залі ЦНТУ 12 вересня 2023 року за участю професорсько-викладацького складу, кураторів академічних груп та студентів всіх факультетів.

© 2024 KNTU