Практична підготовка під час навчання

Автосервісне підприємство ПП «Авто-Шанс Центр»

«Авто-Шанс Центр» - єдиний офіційний дилер Skoda, Peugeot, Citroen, Opel в Кропивницькому та Кіровоградській області.
Враховуючи специфіку підприємства здобувачі вищої освіти мають можливість пройти практику на сучасному підприємстві, який за підсумками 2021 року стало кращим дилером Skoda в Україні!.
ПП «Авто-Шанс Центр» повністю відповідає високим стандартам обслуговування, технічне обслуговування автомобілів надається згідно з рекомендаціями виробників. При цьому використовуються нові технології, сучасне обладнання, спеціальний інструмент та оригінальні запасні частини. Всі роботи на станції технічного обслуговування автомобілів проводяться за стандартами брендів.

Директор ПП «Авто-Шанс Центр» Анна Максименко
вул. Мурманська 12, м. Кропивницький, 25014, Україна
Тел.:+ 38050 573 83 93
anna.maksimenko@auto-shans.com.ua

Авторемонтне підприємство ТОВ «Калита-Нова»

Підприємство ТОВ «Калита-Нова» відноситься до автосервісних підприємств, що виконують функції, пов'язані з підтриманням автомобілів в справному технічному стані. Основним видом діяльності організації є технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів. Проходячи практику на такому підприємстві здобувачі вищої освіти мають можливість побачити окремі технології ТО і ремонту автомобілів, а також закріпити теоретичні знання, отриманні під час навчання. Матеріально-технічна база підприємства дозволяє виконувати ремонт базових деталей автомобілів.

Директор ТОВ «Калита-Нова» Олександр Лубенець
вул. Олійника 49, м.Кропивницький, 25030, Україна
Тел.:+38050 186 49 17

Автотранспортне підприємство ПРАТ "КАТП «Агробудавтосервіс»

Приватне акціонерне товариство «Кіровоградське автотранспортне підприємство «Агробудавтосервіс» спеціалізується на здійсненні автотранспортних перевезень вантажів та технічному обслуговуванні рухомого складу. На сьогоднішній день підприємство виконує автомобільні вантажоперевезення по Україні та в зарубіжні країни, а також є офіційним дилером в регіоні по реалізації продукції багатьох вітчизняних та світових виробників автомобільних деталей. Крім того, підприємство надає послуги з проведення технічного обслуговування (ТО-1 та ТО-2) та поточного ремонту власних автомобілів та автомобілів сторонніх організацій і власників. Завдяки наявності значної кількості верстатного парку для механічної обробки шліфувальної, токарної, фрезерної та розточної групи з забезпеченням кваліфікованих спеціалістів та передового допоміжного та діагностичного обладнання, виконуються роботи з шліфування та відновлення колінчастих та розподільчих валів, ремонту стартерів, генераторів, коробок зміни швидкостей, редукторів, відновлення корпусних деталей та капітального ремонту двигунів.

Директор ПРАТ КАТП «Агробудавтосервіс» Володимир Кириченко
вул. Виставочна 2-В, м. Кропивницький, 25014, Україна
Тел.:+ 38050 457 21 53

Автотранспортне підприємство ПП «Олікс»

Приватне підприємство «Олікс» надає автотранспортні послуги, обслуговуючи сім міських (1ц, 3, 15, 21, 27, 44, 108) маршрутів, два приміських (Кропивницький – Соколівське, Кропивницький – Вишняківка) та три міжміських (Кропивницький – Смоліне, Кропивницький – Бобринець, Кропивницький – Новомиргород). Для обслуговування вказаних маршрутів підприємство використовує автобуси марки: БАЗ 2215 та 22154; РУТА 17, А0483, 22, 23,2 Д та 25; ЗАЗ А07; БАЗ А081.10. Підприємство має потужну матеріально-технічну базу, до складу якої входять: контрольно – технічний пункт для перевірки технічного стану транспортних засобів; КТП з оглядовою ямою, слюсарний цех з чотирма постами для проведення ТО; відкриту стоянку для зберігання транспортних засобів; адмінкорпус. Злагоджена робота автобусного парку забезпечується якісною роботою всіх служб та відділів підприємства.

вул. Холодноярська 208, м. Кропивницький, 25018, Україна

© 2023 KNTU